Перелік експертиз

o nasКоманда професійних експертів рада вітати Вас на нашому сайті!

Ми спеціалізуємося на проведенні судових експертиз, досліджень та надаємо консультації в експертній сфері.

Як відомо, репутація людини складається незалежно від бажання мати її або не мати. Такий же фактор супроводжує кожну організацію, тому ми прийняли основним принципом нашої роботи професіоналізм у всьому.

Якщо Ви шукаєте інформацію про експертизу то Вам необхідна допомога фахівців, знання і досвід яких дозволяють досліджувати, порівнювати, аналізувати і встановлювати причинно-наслідкові зв'язки різних фактів, і як результат, давати відповіді на поставлені питання.

Ми пишаємося тим, що Незалежна експертиза – це відповідь експерта, для якого цінна Істина, який не скаже "мені здається" або "може бути" на поставлене питання, а якщо відповіді немає (і таке буває), то справжній експерт не стане вигадувати небилиці і будувати припущення.

У процесі цивільних спорів, в рамках попереднього слідства в кримінальному процесі, в ході судових розглядів досить часто виникає необхідність в експертній допомозі.

Практика показує, що спираючись на знання і досвід експертів, стає можливим:

  • спростувати необгрунтовані висновки опонентів;
  • виявити порушення методики проведення експертизи, здатні вплинути на результат дослідження і використовувати їх для досягнення своїх цілей;
  • виявити ні ким не помічені факти, що підтверджують Вашу правоту, а безнадійну справу обернути на свою користь.

Життєвий досвід і багаторічна практика робить наших експертів незамінними при знаходженні виходу зі складних ситуацій.

Фахівці "Української експертної компанії" займаються виконанням судових експертиз, експертиз у цивільних справах, справах про адміністративні правопорушення, проводять експертні дослідження та консультації для громадян та юридичних осіб.

Звертаючись до професіоналів "Української експертної компанії", які мають стаж експертної роботи понад 15 років, Ви отримуєте можливість скористатися їх справді унікальним досвідом.

Наше кредо – Чесні висновки.

Дзвоніть, задавайте питання, ми Вам допоможемо!