Перелік експертиз

Немецкая лаборатория FTS Forensische Text  - und Schriftanalysen GmbHВлітку 2016 року було вивчено можливості роботи та перспективи співробітництва відомої німецької лабораторії FTS Forensische Text - und Schriftanalysen GmbH www.ftsgmbh.de.

Лабораторія спеціалізується на почеркознавчих та лінгвістичних дослідженнях. Відома не тільки в Німеччині, а й в багатьох країнах світу.

Серед замовників лабораторії земельні, апеляційні суди, а також інші структури на всій Федеральній території та інші державні установи і органи (наприклад, поліція, кримінальна поліція, митниця). Провінційні і федеральні міністерства, відомства, органи місцевого самоврядування, школи, банки, страхові компанії, адвокати, детективні агентства, відомі компанії і найбільші корпорації, а також приватні особи.

 

FTS Forensische Text - und Schriftanalysen GmbH є членами суспільства Судово-медичних експертів для шрифту та лінгвістики, а також членом кримінологічного суспільства (KrimG) - Наукового Ver-об'єднання німецьких, австрійських та швейцарських криміналістів.

Бюро FTS Forensische Text - und Schriftanalysen Gmb

Очолює бюро FTS Forensische Text - und Schriftanalysen GmbH подружжя Клаус та Гудрун Мюллери (на фото. разом з директором «Української експертної компанії» Ігорем Лисюк біля офісу FTS), які довгий час займаються експертною діяльністю в області почеркознавства та лінгвістики.

Клаус М. Мюллер в національному масштабі і на міжнародному рівні судової експертизи протягом більше двадцяти років. Прокурори, федеральні і державні установи, а також юристи, детективні агентства і приватні особи цінять його компетентну і професійну роботу, спираючись на передовий досвід. Відкриває нові методи в судово-експертній практиці і подальшому розвитку напрямку.

Клаус Мюллер вирішує суперечки і судові розгляди не тільки з питань про те хто пише, але також коли текст або підпис були створені.gmbh 03

Клаус М. Мюллер в своїх наукових роботах значну увагу приділяє методу відносного датування над чим він працював протягом багатьох років.

В бюро FTS Forensische Text - und Schriftanalysen GmbH використовується сучасна спеціальна криміналістична техніка та нові фізико-технічні дослідження які дозволяють судити про наявні сліди маніпуляцій.

За допомогою сучасного програмного забезпечення також можливо аналізувати певні характеристики почерку.

gmbh 04

Більше 20-річний досвід Гудрун Мюллер в галузі судової лінгвістики забезпечує максимальну компетентність і професіоналізм.

Приватні люди, які звертаються до "експертів з судової лінгвістики", часто мають страждання з приводу анонімних повідомлень. Але в ідеалі вони повинні бути більше активними, коли надійшло перше анонімне повідомлення в скриньку, або перша атака проти нього з'явилася в Інтернеті. Не потрібно стримуватись, а рішуче діяти проти невідомих осіб, Гудрун Мюллер може допомогти звузити коло правопорушників – скласти профіль злочинця, його походження, його соціальне становище та багато іншого.

Лінгвістичний Аналіз / Профілювання / Створення профілів Злочинців

Визначення авторського права особистості, наприклад, машинописних текстів проводиться на основі ретельного лінгвістичного дослідження. Також тексти англійською та французькою мовами можуть бути вивчені лінгвістично (інші мови за запитом).