Перелік експертиз

cybid 01Польська фірма «CYBID», яка займається створенням спеціалізованого програмного забезпечення для документування, аналізу та відтворення дорожньо-транспортних пригод.

 

cybid 02 

Програми «CYBID» допомагають в роботі судових експертів, поліцейських, страхових компаній.

cybid 03Основа «CYBID» - розвиток, інновації та новітні технології. Ряд програм такі як PLAN – ситуаційний ескіз, V-SIM – моделювання руху та зіткнень транспортних засобів, система eSURV – система моделювання 3D місць пригод довели своє право на існування серед зазначених користувачів та дійсно визнані в багатьох країнах Європи. Влітку 2016 року в м.Кракові відбулась зустріч між керівництвом «CYBID» та «Української експертної компанії» в результаті якої було підписано договір про співробітництво та представництво в Україні, а вже в листопаді фахівці «Української експертної компанії» пройшли навчання на базі «CYBID» в Польщі. Після чого отримали сертифікати та саме головне отримали передовий досвід роботи та програми які будуть використовуватись в Україні.

cybid 04Більш детальну інформацію щодо програмного та технічного забезпечення можна отримати в офісі «Української експертної компанії» або безпосередньо на сайті «CYBID» - www.cybid.com.pl