Перелік експертиз

NFI 01Інститут судових експертиз Нідерландів (NFI) є однією з провідних лабораторій судової експертизи в світі. Його місія полягає в тому, щоб зміцнити верховенство закону в усьому світі. У міру того як роль криміналістики у боротьбі зі злочинністю зростає, NFI прагне розвивати найбільш корисні і передові методи в судовій експертизі для широкого кола національних та міжнародних клієнтів.

NFI 02 Щоб переконатися в тому, що його робота залишається на передньому плані подій, то NFI вкладає значні кошти в дослідження і розробки. Таким чином, він закладає основу для інноваційних судово-криміналістичних методів і технологій, які будуть відігравати важливу роль в найближчі десятиліття. NFI також підтримує тісні зв'язки з промисловістю, інститутами знань і університетів. Використовує широкий спектр технічних і наукових методів, методів і областей знань.

NFI 03

NFI є найстарішим і найбільш широко-орієнтованим науково-дослідним інститутом в Нідерландах. Постійно інвестує в знання та інновації, NFI здатний реагувати на соціальні, технологічні та наукові розробки.

NFI сприяє ефективній роботі правоохоронних органів і правосуддя на основі наукових інформаційних позицій.

Навчання, семінари та курси

Інститут судових експертиз Нідерландів (NFI) розглядає в якості одного зі своїх ключових завдань допомогти знайти, узагальнювати і поширювати новітні знання і досвід для відповідних установ та органів влади по всьому світу в тому числі і України.

З цією метою Академія NFI пропонує широкий спектр курсів, семінарів і навчальних програм, а також організовує і проводить конференції, симпозіуми та круглі столи з актуальних питань і питань, що становлять інтерес. Він також входить в партнерські відносини з іншими установами та організаціями, щоб розробити індивідуальні модулі або повні навчальні програми, в міру необхідності.

Більшість курсів і навчальних занять наведені в спеціально збудованих приміщеннях NFI в Гаазі. Проте, якщо попит досить великий, курси можуть бути надані на місці або всередині компанії.

NFI 04Експертні установи в усьому світі стикаються з цілою низкою проблем - в управлінні процесами, в області забезпечення якості і створенні умов праці в робочих приміщеннях лабораторій, а також взаємодії з партнерами у покращенні судово-експертної діяльності серед юридичних і експертних світів.

За останні десять років або більше, Інститут судової експертизи Нідерландів (NFI) успішно виконує і реалізовує рішення ряду цих питань. На основі цієї практичної допомоги, співробітники NFI доступні для надання консультацій та навчання, які планують покращити судово-експертне забезпечення.

https://www.forensischinstituut.nl/