Перелік експертиз

ECЗа сприяння та підтримки Technical Assistance and Information Exchange instrument of the European Commission (TAIEX) 20-21 жовтня 2016 року у конференц-залі «Президент-готелю» відбувся міжнародний семінар-навчання на тему: «Вивчення досвіду впровадження ISO/IEC 17025:2006 у країнах ЄС з метою запровадження в експертну практику судових експертних установ Міністерства юстиції України».

cybid 01Польська фірма «CYBID», яка займається створенням спеціалізованого програмного забезпечення для документування, аналізу та відтворення дорожньо-транспортних пригод.

NFI 01Інститут судових експертиз Нідерландів (NFI) є однією з провідних лабораторій судової експертизи в світі. Його місія полягає в тому, щоб зміцнити верховенство закону в усьому світі. У міру того як роль криміналістики у боротьбі зі злочинністю зростає, NFI прагне розвивати найбільш корисні і передові методи в судовій експертизі для широкого кола національних та міжнародних клієнтів.

Лабораторія Великобританії KeyForensic Services LTDВідома у всьому світі криміналістична лабораторія Великобританії KeyForensic Services LTD, яка розташована в Лондоні, займається не тільки проведенням експертиз та досліджень, а й проектує сучасні лабораторні комплекси. Хоча перше це основне і дослідження проводяться на надвисокому рівні.

Немецкая лаборатория FTS Forensische Text  - und Schriftanalysen GmbHВлітку 2016 року було вивчено можливості роботи та перспективи співробітництва відомої німецької лабораторії FTS Forensische Text - und Schriftanalysen GmbH www.ftsgmbh.de.

Лабораторія спеціалізується на почеркознавчих та лінгвістичних дослідженнях. Відома не тільки в Німеччині, а й в багатьох країнах світу.